aplikacje

e-pole

Aplikacja mobilna epole została stworzona przede wszystkim z myślą o ułatwieniu walki z agrofagami w uprawach rolniczych, warzywniczych i sadowniczych. Można z niej korzystać na kilka sposobów.

Z e-pola można korzystać jak z atlasa chwastów. Wystarczy wybrać uprawę oraz gatunek chwastu jaki w danej uprawie występuje. Każdy gatunek chwastu jest opatrzony dużym czytelnym zdjęciem, aby jak najłatwiej rozpoznać zagrożenie. Poniżej wybranego chwastu pojawia się proponowany środek chemiczny, którym można zwalczyć agrofaga.

Drugi sposób pozwala na zapoznanie się z ofertą wszystkich środków Dow AgroSciences w odniesieniu do konkretnych upraw.

Trzeci sposób umożliwia zapoznanie się z konkretnymi środkami ochrony roślin uszeregowanymi alfabetycznie.

Warto podkreślić, że w aplikacji można zapoznać się z opisem środka, listą zwalczanych chorób, chwastów i szkodników, zaleceniami odnośnie dawek i następstwa roślin. Można również przeczytać etykietę każdego z produktów. Wszystko pod ręką w zasięgu kilku stuknięć palcem.

Aplikacja dostępna jest na telefony z systemami: Android (kliknij Google Play), iOS (kliknij AppStore) oraz Windows (kliknij Windows Phone)

e-pole kiosk

e-pole kiosk to aplikacja mobilna, która umożliwia dostęp do wszystkich materiałów wydawniczych Dow AgroSciences. Można za jej pomocą przeczytać najnowsze wydanie pisma “Dobra Uprawa” lub zapoznać się z nowymi artykułami poświęconymi konkretnym produktom i rozwiązaniom.

Aplikacja e-pole kiosk została zaprojektowana z myślą o rolnikach, ale nie tylko. Skorzystają z niej również osoby zainteresowane środkami ochrony roślin, sprzedawcy produktów tego typu, a także doradcy i agronomowie.

Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemami: Android (kliknij Google Play), iOS (kliknij AppStore), Windows (kliknij Windows Phone)